USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Hotel Casa Grande Itapira Itapira Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Hotel Casa Grande Itapira Itapira Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Hotel Casa Grande Itapira

Vroegtijdige boeking
2026-08-01
2026-08-02

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

87

Hotel Casa Grande Itapira 3*


Gelegen op 7 minuten lopen van Museu Histórico de Itapira heeft het Hotel Casa Grande Itapira met 3 sterren 9 kamers. Gasten die in dit hotel verblijven, kunnen hun auto parkeren ter plekke.

Dit hotel in Itapira is op slechts 500 meter verwijderd van Mercado Municipal en op slechts 1 km afstand van Praca Nove de Julho gesitueerd. Het Juca Mulato Park ligt ook niet ver van Casa Grande Itapira. Reizigers geven, ongeacht hun religie, de voorkeur aan een bezoek aan Primeira Igreja Batista de Itapira - een populaire gebedsplaats binnen 13 minuten loopafstand van deze accommodatie.

De kamers beschikken over een patio en een balkon, uitgerust met airconditioning, evenals een flatscreen TV met satellietzenders. Er worden een apart toilet en een douche aangeboden. De badkamers bieden een apart toilet en een douche, samen met comfortartikelen zoals badlakens en handdoeken.

Casarao Gui is vrij dicht bij Hotel Casa Grande Itapira gelegen.

  • Locale bezienswaardigheiden
  • Comunidade Santa Josefina Bakhita
    3576 km
  • Luchthavens
  • Internationale Luchthaven Viracopos
    97 km

Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • WiFi

Kamervoorzieningen

  • Mini bar
  • Patio
  • Flat-screen TV
  • AM/FM wekker
  • Parketvloer

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 14:00 tot 23:00
Uitchecken: tot 12:00
  • Gegevens over extra bedden
  • Geen extra bedden zijn beschikbaar in een kamer.

Veelgestelde vragen

  • 🌇

    Hoe lang duurt het om vanaf 3-sterren Hotel Casa Grande Itapira naar het stadscentrum te gaan?

    Het kost een wandeling van 5 minuten om in het stadscentrum van 3-sterren Hotel Casa Grande Itapira te komen.
  • Waar is de dichtstbijzijnde luchthaven bij Hotel Casa Grande Itapira?

    Viracopos luchthaven en Hotel Casa Grande Itapira zijn gescheiden door een 100 km afstand.
  • 🕗

    Wat is de uitchecktijd in 3-sterren Hotel Casa Grande Itapira?

    Klanten van 3-sterren Hotel Casa Grande Itapira moeten om 12:00 uitchecken.
  • 💵

    Hoeveel kost het om een kamer te boeken in Hotel Casa Grande Itapira?

    De gemiddelde prijs van een kamer in Hotel Casa Grande Itapira is $57. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel.
  • 🚪

    Welke kamertypes zijn beschikbaar in dit 3-sterren hotel?

    Dit 3-sterren hotel biedt Superior Driepersoonskamer, Deluxe Driepersoonskamer en Kamer met een King Size Bed om eruit te kiezen.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-08-01
2026-08-02

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Hotel Casa Grande Itapira, Brazilië

Rua Francisco Glicerio, 199, Itapira, Brazilië

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © allsaopaulohotels.com

All rights reserved